İade ve Değişim Şartları

magaza.bilardo.gov.tr'den aldığınız ve kullanılmamış ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kargo ücreti göndericiye aittir.

İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, ambalajı açılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir.

Tüketici Kanunu'nda yer alan sebep göstermeden cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Tarafımızdan kaynaklanan yanlış ürün, hasarlı ambalaj vb. gönderimleri ise kullanmadan ve size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde magaza.bilardo.gov.tr çağrı merkezi (0312 309 29 95) ile temasa geçerek, kargo ücreti yansıtılmadan iade edebilirsiniz.

İadeniz magaza.bilardo.gov.tr'nin ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve magaza.bilardo.gov.tr'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir ancak bankanız tarafından iadenin geri ödemesi yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden magaza.bilardo.gov.tr sorumlu olmamaktadır.

İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde hiçbir ekstra ücret alınmamaktadır. İadenizin üzerinde verilen siparişlerde, sadece sipariş arası doğan fark kapıda ödeme yöntemiyle tahsil edilecektir.

Daha ayrıntılı bilgi için 0312 309 29 95 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Adres: Türkiye Bilardo Federasyonu - Cinnah Caddesi Vardar İş Merkezi, No:52 Kat:1 Daire:2 Çankaya / ANKARA

Tel: 0312 309 29 95

Email: [email protected]